Hybridní střídač GoodWe GW10K-ET-20 AFCI
Kód: 1760691
Možná montáž
Neohodnoceno
Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Tři fáze | Hybridní | 3 MPPT | 10 000 W  |  HV baterie
Detailní informace
Detailní popis produktu
Asymetrický hybridní střídač ET G2 je navržen tak, aby maximalizoval energetický výstup, zvýšil vlastní spotřebu a umožnil majitelům domů rozsáhlé záložní napájení. Střídač s výkonem od 6 až do 15kW, inteligentním řízením zátěže a širokým rozsahem napětí baterie vyhoví individuálním potřebám. Chcete-li si zajistit vysokou úroveň energetické autonomie, zkombinujte hybridní střídač s různými typy vysokonapěťových baterií a připojte systém k nabíječkám GoodWe EV. Kombinací různých inteligentních provozních režimů lze systém optimalizovat a dále tak snižovat náklady na energii. Navíc nová řada ET G2 obsahuje bezpečností funkci AFCI 3.0 (ochrana proti obloukovým zkratům) integrující hloubkové AI učení, které se neustále učí a vypočítává nové charakteristiky oblouků tak, aby předešlo falešným hlášením.
Výhody produktu
  • Rozšířený výkon až na 15 kW oproti střídačům 1. generace (do 10 kW)
  • Vyšší nabíjecí a vybíjecí proud (až 40 A)
  • Výkonný back up až 18 kVA na 60s
  • Až 4 střídače paralelně s použitím Ezlinku 3000
  • Až 3 MPPT (u 10, 12 a 15kW verze)
  • Maximální proud na MPPT až 16A
  • Integrovaný smart meter s měřícími CT cívkami
  • Možnost peak shavingu
  • DC+AC přepěťové ochrany typu II
  • AFCI 3.0 - ochrana proti obloukovým zkratům
Vlastnosti produktu GW10K-ET-20
  • Připojení k síti: 3-fázové
  • AC výkon: 10kVA
  • Počet MPPT: 3
  • Počet stringů na MPPT: 1
  • Max. Vstupní proud na MPPT: 16A
  • Max. Zkratový proud na MPPT: 24A
  • Rozsah napětí baterie: 150-720V
  • Stupeň krytí: IP66
  • Komunikace: RS485, CAN, WiFi, LAN, Bluetooth (aplikace SolarGo)
  • Rozměry: 496 × 460 × 221 mm (VxŠxH)
  • Hmotnost: 25,0 kg
Kompatibilita s bateriemi
  • GoodWe Lynx Home D
  • GoodWe Lynx Home F Plus+
  • BYD HVM/HVS
  • Pylontech H1/H2/H3
  • Dyness Tower T7/T10/T14/T17/T21
  • Dyness Tower Pro TP7/11/15/19/23
Zakoupení prodloužení záruky GoodWe je nyní možné i přímo přes GoodWe SEMS portál.
Doplňkové parametry
Kategorie: Střídače a regulátory
? Typ střídače: hybridní
? Počet fází: třífázové
Max. účinnost měniče: 98.2%