Bateriové úložiště Huawei LUNA2000-215-2S10 215 kWh
Kód: 1758616Detailní popis produktu
Komerční bateriové úložiště Huawei LUNA2000-215-2S10 (215 kWh, 108 kW)
Huawei LUNA2000-215-2S10 představuje ucelené venkovní bateriové úložiště (Smart String ESS) navržené pro firemní a průmyslové instalace. V robustní skříni s krytím IP55 integruje bezpečné LFP akumulátory o celkové kapacitě 215 kWh, výkonový střídač PCS o jmenovitém výkonu 108 kW, hybridní systém chlazení a automatický hasicí systém.
- Využitelná a jmenovitá kapacita 215 kWh s bezpečnou LFP chemií
- Integrovaný obousměrný střídač PCS o jmenovitém výkonu 108 kW (max. 118.8 kVA)
- Vysoká provozní bezpečnost díky hybridnímu chlazení a aerosolovému hašení

Komplexní řešení pro akumulaci energie v komerčním sektoru
Systém LUNA2000-215-2S10 je koncipován jako plně integrovaná venkovní jednotka (All-in-One), která eliminuje nutnost stavby speciálních vnitřních akumulátoroven. Zajišťuje efektivní řízení špičkových odběrů (peak shaving), maximalizaci vlastní spotřeby z velkých fotovoltaických elektráren i poskytování podpůrných služeb distribuční síti. Díky modulární architektuře a inteligentnímu řízení na úrovni stringů dosahuje systém maximální účinnosti cyklu 91.3 %.
Hlavní výhody
Články na bázi lithium-železo-fosfátu (LFP) o kapacitě 280 Ah nabízejí vysokou tepelnou stabilitu, dlouhou životnost a hloubku vybití 0 až 100 %.
Vestavěný obousměrný střídač PCS2000-108K-MB1 poskytuje jmenovitý AC výkon 108 kW s výstupem 400 V pro přímé zapojení do podnikové sítě.
Ochranný systém zahrnuje aerosolové hašení, detektory kouře i CO, kyslíkovou bariéru na úrovni packu a bezpečnostní odvod plynů s horním odvětráním.
Kombinovaný systém řízení teploty udržuje optimální provozní podmínky akumulátorů i výkonové elektroniky v rozsahu teplot od -30 °C do +55 °C.
Technické vlastnosti
Parametry
| Parametr | Hodnota | Poznámka |
|---|---|---|
| Druh | bateriové úložiště | |
| Typ baterie | HV | |
| Technologie článků | LFP | |
| Jmenovitá kapacita (kWh) | 215.00 | |
| Využitelná kapacita (kWh) | 215.00 | |
| Kapacita (Ah) | 280 | |
| Rozsah napětí (V) | 648–864 | DC rozsah baterie |
| Hloubka vybití DoD (%) | 100 | Rozsah 0–100 % |
| Max. nabíjecí / vybíjecí výkon (kW) | 108.00 | |
| Komunikační rozhraní | Ethernet / Optické vlákno (Modbus TCP) | |
| Montáž | podlaha | venkovní základ |
| Chlazení | Hybridní chlazení | |
| Třída krytí | IP55 | |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 55 | derating nad 50 °C |
| Šířka (mm) | 1800 | |
| Hloubka (mm) | 1150 | |
| Výška (mm) | 2100 | |
| Váha (kg) | 2650 | |
| AC jmenovitý výkon (kW) | 108.00 | |
| Max. AC výkon (kVA) | 118.80 | |
| Max. výstupní proud (A) | 155.90 | jmenovitý AC proud |
| Jmenovité AC napětí | 380 / 400 / 415 V (3P4W), 50 / 60 Hz | |
| Maximální účinnost cyklu (%) | 91.3 | |
| Počet bateriových packů | 4 | |
| Hlučnost (dB) | 65 | |
| AC přepěťová ochrana | Typ 2 | |
| Certifikace | UL9540A, UL1973, UN38.3, IEC 62477-1, IEC 62040-1, IEC 61000-6-1/2/3/4, IEC 62619, IEC 60529, VDE-AR-E 2510-2/50, IEC 62933-5-1/2, IEC 61727, EN 50549, GB/T 34120 |
Kde se produkt používá
Úložiště slouží ke snížení rezervované kapacity a vyhlazení odběrových špiček ve výrobních a komerčních provozech.
Ukládání přebytků z firemní fotovoltaické elektrárny pro jejich využití během ranních či nočních směn bez dodávky do sítě za nevýhodné ceny.
Díky rychlé odezvě střídače a přesnému řízení výkonu je systém připraven pro zapojení do agregačních bloků a poskytování flexibility.
S čím je kompatibilní
- Řízení a dohled Systém plně spolupracuje s dataloggery řady Huawei SmartLogger (např. SmartLogger3000A / SmartLogger 3000C) a cloudovým portálem FusionSolar.
- Síťové zapojení Kompatibilní s třífázovými čtyřvodičovými soustavami (3P4W) na napěťových hladinách 380 V, 400 V a 415 V při frekvenci 50/60 Hz.
Doporučené příslušenství

Zajišťuje komunikaci, monitoring a centrální řízení komerčního bateriového úložiště v rámci energetického managementu.

Umožňuje integraci úložiště do monitorovacího systému FusionSolar a správu provozních parametrů.

Zajišťuje přesné měření síťových toků a spotřeby v místě připojení k distribuční soustavě.
Časté dotazy
Shrnutí
Huawei LUNA2000-215-2S10 je vysoce výkonné a bezpečné all-in-one bateriové úložiště o kapacitě 215 kWh a výkonu 108 kW, ideální pro průmyslové a komerční provozy hledající stabilizaci nákladů na energie a maximalizaci využití fotovoltaiky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komerční úložiště |
|---|---|
| Využitelná kapacita [kWh]: | 215 |
| Asymetrická dodávka: | ano |
| Jmenovitý AC výstupní výkon [W]: | 108000 |
| Max. AC výstupní výkon [W]: | 118800 |
| Topologie: | beztransformátorová |
| Soulad s PPDS: | ANO |
| Třída krytí [IP]: | 55 |
| Max. výstupní proud [A]: | 155,9 |
| Chytrá domácnost: | 1149847,62 |
| Napěťová úroveň baterie: | High Voltage |
| Chemické složení článků: | LFP |
| Max. vybíjecí výkon [kW]: | 108 |
| UN číslo: | 3480 |
| Klasifikační kód: | M4 |
| Kód omezení pro tunely: | (E) |
| Třída nebezpečného zboží: | 9 |
| HS-kód (Intrastat): | 85076000 |
| Země původu: | Čína |
| Váha [kg]: | 2650 |
| Záruka výrobce (funkčnost): | dle podmínek výrobce (web) |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Huawei Technologies Co., Ltd. je jedním z předních světových technologických gigantů, zaměřených na informační a komunikační technologie (ICT), výrobu chytrých zařízení a řešení pro datové sítě. Společnost byla založena v roce 1987 v Číně a od té doby se stala klíčovým hráčem na poli telekomunikačního vybavení a chytrých telefonů.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Huawei Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong, Čína |
| E-mail : | mobile@huawei.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies (Czech) s.r.o., |
| Adresa zástupce v EU : | Jihlavská 1558/21, 14000 Praha 4, Tel: 080033888888, +40312261997 |
